به نظر شما چه راه هایی وجود دارد برای دفع ضایعات ساختمانی و روش های مقابله با آن ها کدامند. با ما همراه باشید در ادامه مطلب بیشتر توضیح بدهیم

دفع زباله های ساختمانی

شما در کار ساخت و ساز ، نوسازی و یا تخریب فعالیت دارید و می خواهید در هزینه های دفع زباله های ساختمانی خود صرفه جویی کنید و همچنین برای محیط زیست خوب است. طبق گزارش EPA ، ایالات متحده در سال ۲۰۱۷، ۵۶۹ میلیون تن زباله C&D تولید کرده است ، که این بیش از دو برابر زباله جامد شهری تولید شده است. شما ممکن است ساختار یا اتاق مورد نظر را از بین برده باشید و برای بازیافت مواد برای استفاده از یک جریان جدید درآمد ، برنامه ریزی کرده و از هزینه های دفع آن صرفه جویی کنید.

این یک ایده عالی است. با این حال ، چگونه می دانید پسماندهای ساختمانی قابل بازیافت هستند؟ بهتر است اگر مطمئن بودید که تمام زباله های ساختمانی شما به درستی جمع آوری می شود و همه چیز با خیال راحت و ایمن از طریق کانال های مناسب انجام می شود.

اهمیت فلزات جداکننده

پس از اتمام ساخت و ساز یا اتاق مورد نظر ، قبل از شروع تخریب ، مرحله بعدی شما باید جداسازی مواد باشد. مواد قابل بازیافت بی شماری از بلوک بتونی و سیلبری گرفته تا چوب وجود دارد ، اما برای اهداف ما ، ما روی فلزات متمرکز خواهیم شد.

یکی از دلایل جداسازی فلزات این است که جمع کردن همه چیز با هم و رفتن به انبار قراضه آهن  زمان می برد زیرا فلزات مختلف به قسمت های مختلف انبار می روند. علاوه بر صرفه جویی در وقت در محل بازیافت ضایعات ساختمانی ، با مرتب سازی نکردن این فلز ، خطر از دست دادن پول را نیز برطرف می کنید. به عنوان مثال ، فلزات مختلف می توانند نرخ های مختلفی را به ارمغان آورند. اگر یک فلز با ارزش تر مخلوط شده با فلز وجود دارد که قیمت کمتری را به همراه دارد ، ممکن است در صورت جدا شدن و پردازش صحیح ، پولی را که می خواهید از دست ندهید.

دلایلی برای مرتب کردن ضایعات ساختمانی

دلیل دیگر برای مرتب کردن زباله های ساختمانی شما این است که برخی ایالت ها قوانین مختلفی را در مورد نحوه استفاده و دفع مواد مذکور دارند. به عنوان یک سازمان ، باید تمام تلاش خود را بکنید تا مطابق با کلیه مقررات و الزامات مربوط به دفع زباله های ساختمانی باشد. وقتی تجربه شما در یک انبار قراضه اهن وجود دارد ، می توانید اختلافات گسترده ای بین ایالات وجود داشته باشد ، حتی اگر آنها در همان منطقه جغرافیایی قرار داشته باشند یا با هم مرز باشند. این ایالتها در میانه غربی و جنوبی قرار دارند. با این حال ، قوانین هر ایالت به خودی خود بی نظیر است.

راه های دفع ضایعات ساختمانی 1

بازیافت به عنوان یک سازمان

همانطور که مشاهده می کنید ، برای افرادی که مایل به بازیافت ضایعات فلز هستند ، قوانین و مقررات مختلفی وجود دارد. مهمترین عامل در اینجا با بیشتر این روشها ، جلوگیری از سرقت فلز قراضه است. این یک نگرانی بی اساس نیست.

مطابق گزارش وزارت دادگستری ایالات متحده از خدمات پلیس راهنمایی و رانندگی در مورد سرقت فلز قراضه ، “بررسی گزارش های رسانه ها در سال های اخیر افزایش سرقت فلز قراضه در سراسر کشور را نشان می دهد ، در حالی که برخی از مناطق دو برابر و سه برابر میزان سرقت گزارش شده را نشان می دهند. ” علاوه بر این ، این گزارش به چندین گزارش خبری اشاره دارد که حاکی از افزایش وقوع جرم است ، یک نمونه از سال ۲۰۰۶ گزارش گزارش هفتگی توسان را مبنی بر افزایش ۱۵۰ درصدی سرقت فلز قراضه ذکر کرد.

به عنوان یک سازمان در فضای ساخت و ساز ، این موضوعی است که شما احتمالاً هر وقت شغلی را شروع می کنید در نظر بگیرید ، آوار ساخت و ساز ، به ویژه ضایعات آهن ، یک هدف منظم برای سارقان بالقوه است. سوال اینجاست که شما چگونه این کار را کاهش می دهید تا بتوانید این مواد را بازیافت کنید ، پس از همه ، کار ساختارشکنی ساختمان و برداشتن و جدا کردن بازیافتی از سایر زباله های ساختمانی را با امید به دست آوردن مبلغ پرداختی از آن انجام دادید.

اینجاست که وارد می شویم.

کار با ضایعات

البته ، شما می توانید این مواد را خودتان جابجا کنید. با این حال ، استفاده و حمل و نقل این مواد می تواند کمی مشکل باشد زیرا برخی از این موارد می توانند کاملاً بزرگ یا حداقل کم حجم باشند. این فقط یک دردسر دیگر است که شما نیازی به آن ندارید.

همچنین شما میتوانید  بهترین شیوه های حمل و نقل و بارگیری  را مطالعه کنید و با نحوه صحیح بارگیری ضایعات آهن خود آشنا شوید. چون  همان طور که در قسمت قبل به آن اشاره شد  ممکن است اگر اندازه ی قراضه بارگیری شده بیش از حد بزرگ باشد و یا روش بارگیری غلطی استفاده شده باشد ،  قطعه های سنگین ضایعات فلزی به دیواره ها و کف نرم کانتینر آسیب برساند.در حمل و نقل ضایعات آهن اطمینان از اینکه آن ها به درستی بسته بندی شده اند ، احتمال وقوع خطرات و آسیب ها را کاهش می دهد.

ما با شما همکاری خواهیم کرد تا برنامه حمل و نقل ضایعات خود  به درستی و بدون هیچ دردسر یا  نگرانی ای انجام شود ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که هیچ یک از مواد شما باقی نمانده است!پس می شود ضایعات ساختمانی را از هم تفکیک کرد و در موارد زیادی از آن ها دوباره استفاده کرد تا ضربه کمتری به محیط زیست زده شود و در هزینه ها صرفه جویی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.