برای انبارکردن ضایعات آهن، چه روش هایی مد نظرتان است؟

جمع آوری و بازیافت ضایعات آهن  از محبوب ترین روش هایی است که مقداری پول اضافی را برای شما به ارمغان می آورد. با این حال ، پیدا کردن تکه های قراضه با ارزش تنها بخشی از معادله است و در سمت دیگر شما باید به فکر جایی باشید که ضایعات آهن خود را قرار است آنجا نگه داری کنید.

در بسیاری از موارد ، جمع آوری ضایعات آهن  این امکان را به شما می دهد که از نوسانات بازار نهایت استفاده را کرده و وقتی که قیمت ها در بالاترین حد خود قرار داشتند ، ضایعات آهن خود را بفروشید.در ادامه روش هایی را برای انبار کردن ضایعات آهن تا زمان فروش آنها بررسی خواهیم کرد:

انبارکردن ضایعات آهن در محیط خانه

۱- بسته به میزان فلزی که قصد دارید ذخیره کنید ، گزینه های زیادی روی میز هستند. برای افردی که تازه این کار را شروع کرده اند گوشه ای از فضای گاراژ ، زیرزمین یا اتاق زیر شیروانی می توانند مکان هایی مناسب برای نگهداری این قبیل موارد باشند. اگر قصد دارید چند کیسه قوطی آلومینیومی ، یک کشو پر از جواهرات مسی یا حتی یک بشکه لوله ی برنجی را در گوشه ای نگه دارید موارد گفته شده گزینه های خوبی هستند.

۲- یک کلبه یا انبار کوچک هم، برای ذخیره سازی ضایعات آهن ایده آل است.در کل مسئله این است که به چه مقدار فضا برای ضایعات آهن خود نیاز دارید!؟

با این حال شاید فکر کنید که انداختن ضایعات آهن در گوشه ای از حیاط پشتی خانه تان بهترین گزینه باشد، درحالی که ، سه دلیل منطقی وجو دارند که شما را از این کار منصرف می کند:

  • قرار دادن ضایعات آهن خود در فضای باز به راحتی می تواند آنها را به عنوان هدفی وسوسه انگیز برای سارقان قراضه تبدیل کند. برای جلوگیری از احتمال سرقت ، بهتر است که ضایعات فلزی خود را از دید رهگذران مخفی نگه دارید.
  • آنچه به عنوان یک گنجینه ارزشمند برای شما به نظر می رسد ، می تواند برای دیگران چشم اندازی آزار دهنده باشد. در بسیاری از محلات و شهرک ها مقرراتی وجود دارد که از انبار کردن  قراضه آهن و مواد دیگر در محیط های سر باز جلوگیری می کند. شما می توانید آنها را با تکه ای پارچه یا پلاستیک پوشش دهید ، اما ممکن است باز هم رضایت همسایگان شما را جلب نکند.
  • اگر به یکدستی چمن های حیاطتان می بالید ، پرتاب ضایعات آهن بر روی آن برای شما ناخوشایند خواهد بود. در واقع این کار چمن را صاف کرده و از رسیدن نور خورشید به آن جلوگیری می کند که منجر به ایجاد تکه های مرده ای می شود که درست کردن آنها دشوار است. علاوه بر این ، برخی از فلزات می توانند مواد شیمیایی را به داخل زمین انتقال داده و حتی در سفره ی آب های زیرزمینی نیز نفوذ کنند.

اگر لازم است که قراضه خود را در محیطی سر باز نگه داری کنید،یک سطل بزرگ مخصوص نگهداری مواد را برای مدتی کرایه کنید. نرخ اجاره این سطل ها بسته به مدت زمان مورد نیاز شما و همچنین اندازه ی آنها می تواند متغیر باشد. حتی اگر بخواهید برای انبار کردن  طولانی مدت برنامه ریزی کنید ، می توانید یک سطل استفاده شده را با هزینه نسبتاً کمی خریداری کنید.

انبارکردن ضایعات آهنگزینه هایی برای انبار کردن ضایعات آهن در خارج از محیط خانه

اگر بنا به دلایلی نمی توانید ضایعات فلزی را در محیطی در خانه ی خود ذخیره کنید ، چندین گزینه وجود دارند که می توانید روی آنها حساب باز کنید:

  • مراکز ذخیره سازی

یک مرکز ذخیره سازی در نزدیکی محله ی شما ممکن است مایل به انبار کردن ضایعات آهن شما برای کوتاه یا بلند مدت باشد. با این حال ، برخی از تأسیسات ذخیره سازی ممکن است ضایعات آهن را در لیست مواد مجاز خود نداشته باشند ، بنابراین اجاره نامه را قبل از عقد قرار داد حتما مطالعه کنید.

  • انبار

اگربه یک مرکز ذخیره سازی برای ضایعات آهن خود در دسترس ندارید ، ممکن است مجبور شوید پول بیشتری را ، برای یک انبار هزینه کنید. اگر میخواهید مقادیر زیادی آهن قراضه را ذخیره کنید ،کرایه ی انبار گزینه ای مناسب است ، اما برای مقادیر اندکِ ضایعات آهن پیشنهاد نمی شود.

هنگامی که گزینه های ذخیره سازی خارج از خانه را بررسی می کنید ،متوجه می شوید که استفاده از مراکز ذخیره سازی از گزینه های مطلوب است که می توانید با کمی کند و کاو قیمت های مختلف را پیدا کرده و از بهترینشان استفاده کنید که در نهایت صرفه جویی در هزینه هایتان را در پی دارد.برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید  به  وب سایت شرکت مبین فولاد آسیا مراجعه کنید.

 

راه های بهبود فضای ذخیره سازی با ضایعات آهن

انبار معمولا جایی برای ابزار و وسایل ضروری است و ضایعات فلزی ممکن است جاگیر بنظر برسند، اما فضای مورد استفاده در واقع روند درآمدزایی را به حداکثر می رساند. در واقع ضایعات آهن ، فضایی را اشغال می کنند که به عنوان یک حرفه ای ، نقش شما در استفاده ی بهینه از فضا را نشان می دهد. اما ، به عنوان یک لوله کش ، برق کار یا پیمانکار ،شما وقتی کارتان با ابزاری تمام می شود آن را دور می اندازید. با ادغام ضایعات آهن  در فرآیند خود ، می توانید آنها را به درآمد تبدیل کنید . دور ریز ها را به پول نقد تبدیل کنید و طرز تفکر شغلی خود را در مورد سازمان دهی و استفاده از فضا تغییر دهید.

در ادامه، ما شما را با ۳ روش استفاد ی بهینه از فضا آشنا خواهیم کرد . برای یادگیری چگونگی داشتن فضای بیشتر ، سازماندهی بیشتر و درآمد بیشتر با ما همراه باشید.

سازماندهی ضایعات آهن ، کار شما را بهبود می بخشد.

ضایعات آهن جمع آوری می شوند و هر روز به مقدار آنها افزوده می شود و همانطوردر گاراژ شما تلنبار می شوند ،بهترین راه برای مدیریت آنها طبقه بندی آنهاست.

خوشبختانه ، ضایعات شما قابل طبقه بندی اند: هر نوع ضایعات فلزی که تصورش را بکنید از یکی از پنج فلز (مس ، آلومینیوم ، آهن ، برنج یا سرب) ساخته شده اند. هرکدام دارای ارزش مالی متفاوتی هستند و شما باید قبل از فروش ضایعات آهن خود بصورت کارآمد و متنوعی آنها را سازماندهی کنید.

در حالی که طبقه بندی ضایعات در ابتدا همانند یک چالش است ، کسب و کار تازه تاسیس شما فضای کاری بیشتری را آزاد کرده و روند کاری شما را بهبود می بخشد. حتی ممکن است متوجه شوید که بعد از اعمال این تغییرات کار شما راحت تر و با بهره وری بیشتری پیش می رود.

ضایعات آهن از فضای تلف شده ، پول نقد می سازند

یک سطل پراز ضایعات آهن می تواند همانند یک چِک پر از صفر باشد که بستگی به فلز، فصل و بازیافت کننده دارد. نکته اصلی این است که بدانیم در حالی که ضایعات آهن به طور موقت فضایی را اشغال می کنند ، در واقع در حال تبدیل املاک و مستغلات بلااستفاده به یک ماشین پول سازی هستند.

به همین ترتیب ، برخی از واقعیت های عملی وجود دارد که باید هنگام جمع آوری ضایعات آهن به آنها فکر کنیم. اولاً ، ضایعات آهن  بصورت صرفاً جاگیر نیستند و دوماً اینکه ،آنها منبع درآمد شما هستند.این بدان معنی است که شما می خواهید در مورد فضا متفاوت فکر کنید. فضای خالی پول  نمی سازد؛اما ، فضایی که برای ضایعات آهن  استفاده می کنید ، فضاها را به منبع درآمد شما تبدیل می کنند.

به طور کلی ، معنای جاگیر بودن را تغییر می دهد

شغل شما استفاده ی درست از ، اتصالات ، لوله ، سیم ، شیرآلات و موارد دیگر است. اگر این وسایل فقط در گوشه ای افتاده و خاک می خورند پس بهتر است طرز تفکر خودتان نسبت به استفاده از آنها را تغییر دهید.

اگر به بازیافت اجازه دهید جادوی خود را انجام دهد ، می بایست گردش کاری سازمان یافته ای را برای ضایعات آهن داشته باشید. و در پایان روز فرصتی خواهید داشت تا فضایی را که به طور موقت از آن استفاده کرده اید آزاد و آن را به پول نقد تبدیل کنید.

به یاد داشته باشید که ضایعات آهن باعث ایجاد نوعی سازمان و فضای خالی را به سود خالص تبدیل می کنند.این بدان معنی است که قراضه آهن می تواند به شما کمک کند تا از فضای خود به طور مؤثر استفاده کنید.

کار بعدی چیه؟

اکنون که شما یک ایده اساسی در مورد اینکه چگونه ضایعات آهن می توانند نحوه ی استفاده ی شما از فضا را تغییر دهند ، با انبار ضایعات محلی خود تماس بگیرید تا ببینید که آیا آنها حاضر به تخمین ارزش ضایعات شما هستند یا خیر. آنها حتی ممکن است در مورد چگونگی طبقه بندی و مراقبت از ضایعات آهن شما چندین نکته را هم گوش زد کنند.

به عنوان مثال شرکت مبین فولاد آسیا خدمات ضایعاتی مربوط به ضایعات آهن شما را فراهم کرده و شما می توانید برای مشاوره در مورد نیازهای ضایعات تجاری خود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.