انبارهای ضایعات در اطراف من

مطمئناً برایتان پیش آمده که در مسیر رفت و آمدتان به ضایعات فلزی برخورده باشید. فروش این قبیل ضایعات مانند یک منبع درآمد جانبی است که پول زیادی را برای شما به همراه دارد و شما می توانید یک تجارت جمع آوری فلز و سپس فروش آن را شروع کنید تا هرچه سریع تر از شر بدهی هایتان خلاص شوید.

۵ مرحله اساسی برای کسب درآمد بیشتر، از طریق انبارهای ضایعات ،عبارت اند از:

مرحله ۱: وسایل فلزی را جمع آوری کنید

مرحله ۲: وسایل را از یکدیگر تفکیک کنید .

مرحله ۳: انوع فلزات را مرتب سازی و دسته بندی کنید

مرحله ۴: با کمی تحقیق متوجه شوید که کدام یک از انبارهای ضایعات در نزدیکیتان بهترین قیمت را در ازای ضایعات شما پیشنهاد می دهد.

مرحله ۵: ضایعات فروخته شده را ثبت کنید و روابط خود را با انبارهای ضایعات محلی توسعه دهید.

درآمد بیشتری کسب کنید

مهمترین بخش برای شما ارزش فعلی فلزی است که در اختیار دارید. موفق ترین افراد در این کسب و کار، کسانی هستند که قیمت ها را با دقت بررسی می کنند و و در بهترین زمان بیشترین سود را می برند. در مورد چگونگی عملکرد بازار فلزات اطلاعات کسب کنید و بدانید که چه موقعی افزایش یا سقوط قیمت ها رخ می دهد.

انبارهای ضایعات تهرانچرا قیمت ضایعات متفاوت است

ارزش واقعی این فلزات همان قیمتی نیست که انبارهای ضایعات به شما می پردازد.قیمت فلزات به نحوی است که مقداری سود را برایشان داشته باشد تا برای تأمین هزینه های خودشان هم مبلغی باقی بماند.انبارهای ضایعات هنگام مرتب سازی ، بارگیری و حمل و نقل هزینه هایی را متحمل می شوند. هزینه های کارکنان ، نگهداری تجهیزات و خدمات و مالیات هم از دیگر عوامل تفاوت قیمت هستند.

هزینه انبارهای ضایعات  تنها عواملی نیست که می تواند در میزان قیمت ضایعات تأثیر بگذارند. تفاوت های دیگر شامل هزینه های دسته بندی بارها یا تفکیک فلزات است. شرکت های ضایعات گاه بازیافت فلزات را هم انجام می دهند ، اما هزینه ای را نیز برای این سرویس دریافت می کنند.

بسیاری از افراد فعال در این کار با خرید فلز خالص ، از هزینه های اضافی جلوگیری می کنند. به عنوان مثال ، آنها عایق را از سیم مسی یا هنگام بازیافت کالاهای خانگی ، فلز را از پلاستیک یا سایر مواد جدا می کنند.

چرا قیمت فلزات تغییر می کند

قیمت ضایعات بر اساس هزینه مواد اولیه تغییر می کند.همچنین به دلیل عرضه و تقاضای فلزات خاص ، هزینه آنها دچار نوسان می شود.برای مثال، اگر به طور ناگهانی و بدلیل تقاضای شرکت های خودروسازی تقاضا برای فولاد افزایش یابد ، قیمت آن هم افزایش می یابد. هر چیزی که باعث کم شدن فولاد خام شود ، قیمت آن را حتی بیشتر هم می کند. در مورد دیگرمواد اولیه نیز این امر صادق است.

هزینه های سوخت ، معاملات تجاری ، نوسانات بازار و وضیعت اقتصادی کشورهای صادر کننده ی این فلزات نیز می توانند بر قیمت فلزات تأثیر بگذارند.

بیشترین سود زمانی حاصل می شود که قیمت هر نوع فلز را بصورت جداگانه بررسی کنید و از اطلاعات برای تصمیم گیری درمورد زمان مناسب فروش آنها استفاده کنید.توانایی شناسایی هر فلز و تفکیک آنها ، به شما این امکان را می دهد که تنها سودآورترین فلزات را بفروشید و باقیمانده را در خانه نگه دارید تا ارزش آنها افزایش یابد.

چگونه نوسانات را دنبال کنیم

بسیاری از شرکت ها قیمت خود را به صورت آنلاین برای هر نوع فلز را از طریق تلفن ارائه می دهند. با این حال ، قیمت ها اغلب در طول هفته یا حتی در همان روز دچار نوسان می شوند. برای بازیافت كنندگان عادی است كه هر نوع ضایعاتی را بپذیرند و نهایتاً در گوشه ای از انبارشان قرار دهند تا زمان مناسب فروش آنها فرا برسد.

شما باید به چگونگی نوسان قیمت ها توجه کنید. پیش بینی های بازار را بخوانید و مقاله های محبوب در این حوضه را دنبال کنید تا در مورد چگونگی پیش بینی تغییرات بازار اطلاعات بیشتری کسب کنید. امکان صرفه جویی در وقت ، استفاده از یکی از وب سایت هایی است که به شما کمک می کند پیش بینی کنید که قیمت فلزات به کدام سمت می رود.

بسیاری از وب سایت ها از جمله وب سایت مبین فولاد آسیا www.mobinsteel.com  ، به صورت ۲۴  ساعته قیمت لحظه ای فلزات را در اختیار دیگران میگذارند. این سایت ها ممکن است قیمت متوسط ​​برای هر فلز در شهرهای مختلف را داشته باشند یا حتی ممکن است قیمت ها را بر اساس کد پستی هر منطقه لیست کنند.با استفاده از این قبیل وب سایت ها دیگر نیاز به تماس با انبارهای ضایعات ندارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.