شرکت مبین فولاد آسیا در راستای اهداف و چشم انداز خود به عنوان شرکتی پیشرو برای اولین بار در حوزه ضایعات و صنایع وابسته اقدام به راه اندازی پرتال اختصاصی مشتریان نموده است .

هدف از ایجاد این پایگاه دسترسی آسان و سریع  مشتریان به اطلاعات عمومی و اختصاصی مورد نیازشان در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز است.

کاربران پس از ثبت نام  در پرتال اختصاصی به صورت رایگان  به خدمات زیر دسترسی پیدا میکنند .

نرخ آنلاین  کارخانه ها و امکان مقایسه آنها با یکدیگر

گزارش و رسید کالاهای ارسالی یا دریافتی

خدمات حسابداری مشتریان و مرور حساب ها

ارسال و دریافت پیام های خصوصی ، عمومی و اطلاعات اختصاصی

دسترسی به نرخ های گذشته

اخبار اختصاصی در حوزه فولاد

امکان ارسال و دریافت اسناد یا تصویر و ذخیره سازی آن

خدمات جامع و دسترسی سریع کاربران به اطلاعات مورد نیازشان با حفظ حریم شخصی واطلاعاتی آنان

درکنار حفاظت و حراست از اطلاعات محرمانه کاربران بخشی از خدمات فراهم شده توسط شرکت مبین فولاد آسیا در پرتال اختصاصی است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در چت آنلاین پیام دهید.

پرتال اختصاصی یکی از خدمات اصلی این شرکت است. اطلاعات و ارتباطات امروز جزء بخش جدایی ناپذیر دنیای ماست ، روزانه میلیارد ها داده از طریق دنیای دیجیتال رد و بدل می شود . امکان دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در تمام بخش ها برای ما ضروری است .

اطلاعات و ارتباطات بدون شک تحول گسترده ای در تمامی عرصه های اجتماعی و اقتصادی به دنبال داشته است . تاثیر آن به شکلی است که دنیای امروز در حال تبدیل شدن به یک دنیای اطلاعاتی است .

ما در جامعه ای که دانش و میزان دسترسی به اطلاعات و استفاده از آن از شاخص های توسعه می باشد ، نقش تعیین کننده ای  دارد و تاثیر آن بر تمامی  ابعاد های اجتماعی و اقتصادی زندگی مان نمایان است ، زندگی می میکنیم. دسترسی سریع به اطلاعات بدون محدودیت فواصل جغرافیایی و زمان مهمترین مزیت تکنولوژی است .

با تکمیل فرم زیر ارتباط خود را با ما گسترش دهید.

    در تجارت ، ارتباطات بین ذینفعان امروز دیگر محدود به زمان و نیروی انسانی نیست , بخش زیادی از تجارت از طریق فضای دیجیتال صورت میگیرد .

    پرتال ها یا سیستم های مدیریت محتوا (cms) پایگاه هایی است که در فضای وب وظیفه تبادل اطلاعات با کاربران را دارد ، تا کاربران نیاز های خود را در یک زمینه مشخص به صورت جامع بدست آورند.

    پرتال اختصاصی دسترسی آنی به خدمات موردنیاز ،منافع تجاری با کاهش هزینه های پشتیبانی برای مشتریان را فراهم میکند. از دیگر مزایای ایجاد پرتال اختصاصی امکان برای تعامل بیشتر با مشتریان که نیاز به  ارتباط  ۲۴ساعته در تمامی روزهای هفته را دارند.

    شرکت مبین فولاد آسیا در راستای اهداف و چشم انداز خود به عنوان شرکتی پیشرو برای اولین بار در حوزه ضایعات و صنایع وابسته اقدام به راه اندازی پرتال اختصاصی مشتریان نموده است .