مهمترین دلایل ارزشمندی” فروش ضایعات آهن “

چرا ضایعات آهن با ارزش هستند

اکثر نظرسنجی ها نشان می دهد که عموم مردم به مفهوم بازیافت مواد استفاده شده و مزایای زیست محیطی که ارائه می دهند باور دارند.

مسئله بزرگتر ممکن است این باشد که عموم مردم از بازیافت روزنامه ها ، قوطی ها و بطری های پلاستیکی و بسیاری از مواد دیگر از جمله ضایعات آهن ، که به راحتی قابل بازیافت هستند ، آگاهی درستی ندارند و احتمالا اطلاعتی کافی هم نسبت به اینکه انجام این کار نه تنها برای محیط زیست ما بسیار سودمند است ، بلکه راهی برای درآمدزایی نیز می باشد هم، ندارند. از آنجا که ضایعات فلزی بسیار پرتقاضا هستند،فروش ضایعات آهن به یک شرکت بازیافت نسبت به دور انداختن آن بسیار معقول تر است.

در حالی که اکثر مردم نسبت به ضایعات آهن  ،بازیافت آن  و فواید مثبت زیادی که برای محیط زیست دارند اطلاع کافی ندارند، برخی ضایعاتی ها ، با پیدا کردن و فروش ضایعات آهن  درآمد زیادی کسب می کنند همچنین یک بررسی جدیدی در انگلیس نشان می دهد که آموزش بیشتری در این زمینه لازم است.

آیا عموم مردم اطلاعاتی درباره فروش ضایعات آهن دارند؟

شرکت بین المللی بازیافت فلز و پلاستیک EMR به تازگی نظرسنجی از ساکنان انگلیس انجام داده و دریافت که فقط ۳۲٪ از بریتانیایی ها قصد داشتند که ضایعات آهن خود را به یک شرکت بازیافتی بفروشند. با کمال تعجب ، ۸ درصد دیگر گفتند که آنها حاضر به پرداخت مبلغی به شخص دیگری بودند تا از شر ضایعات آهن خود  خلاصشان کند.

این مطالعه تأیید کرد که در انگلیس ، ساکنان و صاحبان مشاغل درک کافی نسبت به نیاز تولید کنندگان برای تولید کالاهای جدید از ضایعات آهن  را ندارند ، به همین دلیل فروش ضایعات آهن  می تواند به باز پرداخت برخی از هزینه های اولیه ی محصولات فلزی ، کمک کند.

شرکت EMR مطالعاتی را ، برای تشویق مشاغل و عموم مردم نسبت فروش ضایعات آهن  به یک شرکت بازیافت فلز انجام می دهد.

“اندرو بردی ، مدیر اجرایی EMR در انگلستان گفت:” موضوع این است که کمتر کسی فکر می کند با فروش ضایعات آهن به یک شرکت بازیافت می تواند درآمد خوبی را کسب کند. ”

EMR در حال استفاده از این مطالعه است تا مردم را ترغیب كند كه ضایعات آهن  خود را به طور مستقیم به بازیافت کنندگان بفروشند. همانطور که اشاره شد: “ما می خواهیم مردم عامه از این امر که اکثر شرکت های بازیافت از این تجارت استقبال می کنند آگاه باشند.”

همچنین  EMR متذکر شد ، امروز فروش ضایعات آهن به یک شرکت بازیافت و درآمدزایی از این راه به آسانترین شکل خود صورت می گیرد و حقیقت این است که در سراسر جهان ، صنعت بازیافت ضایعات آهن یک نقش اساسی در اقتصاد ایفا می کند.

 

چرا فروش ضایعات آهن  مهم است؟

به این فکر کنید: یک دلیل بسیار واضح وجود دارد که چرا چنین تقاضای زیادی برای قراضه آهن  وجود دارد و چرا صنعت ضایعات در حال رشد است.

تقریباً با انتقال ضایعات آهن به یک شرکت باتجربه ، فلزات به راحتی قابل بازیافت هستند . این شرکتهای معتبر، فلزات قابل بازیافت را به دست می آورند و آنها را برای ساخت محصولات جدید در دسترس تولید کنندگان قرار می دهند.

بدون ضایعات آهن، تولید کنندگان با یک گزینه ی بسیار چالش برانگیز روبرو هستند: تأمین هزینه های استخراج سنگ خام برای ساخت فلزات جدید. این یک روش بسیار پرهزینه تر از استفاده از ضایعات آهن بازیافتی است ، و معادن نیز یک راه حل طولانی مدت و نامناسب هستند. زیرا مقدار کمی سنگ خام موجود است.

بازیافت ضایعات آهن و مزایای زیست محیطی

امروزه ، لوازم خانگی ، اتومبیل هایی که سوارشان می شویم و ساختمان هایی که در آن ها کار می کنیم احتمالاً توسط ضایعات فلزی ساخته شده اند.

پس اندازبا استفاده از فلزات بازیافتی به پایین آمدن هزینه پروژه های ساختمانی و کالاهای مصرفی کمک می کند. این یک موقعیت برد برد در تمام موقعیت ها است.

البته ، بازیافت ضایعات آهن  مزایای زیست محیطی بسزایی دارد. اگر وسایل قراضه بیرون ریخته شوند و به محل های دفع زباله برسند ، سموم موجود در آنها مانند جیوه و سرب می توانند به داخل خاک و آب برود و آنها را آلوده کند.

این یک دلیل اساسی است که چرا شرکتهای بازیافت کننده  در تلاش هستند تا آگاهی عمومی را در مورد فروش ضایعات فلزات بالا ببرند ،تا افراد بیشتری با مزایای زیست محیطی انجام این کار آشنا شوند.

همانطور که در این مقاله اشاره شد بردی خاطرنشان کرد: “وقت آن رسیده است که همه مردم در سراسر جهان این سیاره را در اولویت قرار دهند و متوجه شوند که تمام فلزات قابل بازیافت اند.این شامل هر عملی می شود که منجر به استفاده مجدد از فلزات برای ما شود – اما چرا از لحاظ اقتصادی سود نبریم؟ ”

افراد بیشتری در سراسر دنیا  باید از اهمیت بازیافت فلزات آگاه باشند تا فروش ضایعات فلزی به شرکت های بازیافت آسان تر شود.

خرید و فروش ضایعات آهنخرید و فروش ضایعات آهن و مزایای اقتصادی آن

فروش ضایعات آهن  روشی هوشمندانه و مؤثر برای منفعت بردن از این راه است. در حال حاضر ، میلیون ها تن ضایعات آهن  در گاراژها و زیرزمین ها خاک می خورند ، یا صرفا به محل های دفن زباله ارسال می شوند. این فلزات می توانند شامل مس ، فولاد ، آلومینیوم ، برنج ، آهن و سیم ها باشند  و غالباً آگاهی درستی در مورد بازیافت این مواد وجود ندارد.

بازیافت ضایعات آهن و اقتصاد مدور یعنی سود ثابت با هر بار فروش ضایعات.

این مواد در خانه یا محل کار شما به وفور یافت می شوند. آنها می توانند شامل وسایل برنجی باشند که در سخت افزارهایی مانند کلید ، دستگیره درب ، وسایل روشنایی و حمام یافت می شوند همچنین غالباً در لوله کشی و یا در انتهای سیم های مسی مورد استفاده قرار می گیرند.

آلومینیوم نه تنها در قوطی یافت می شود ، بلکه از آن در سیم راهه ها ، نمای ساختمان ها ، قاب های پنجره و درها نیز استفاده می شود. مس ماده ای متداول در ساختار بسیاری از منازل است که در لوله ها ، ناودان ها ، داخل سیستم های تهویه هوا و بسیاری از سیم های برقی یافت می شود همچنین یکی از با ارزش ترین فلزات برای بازیافت است.

فروش ضایعات آهن آسان است – فقط برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت مبین فولاد آسیا  تماس بگیرید. همچنین در نظر داشته باشید که بازیافت ضایعات آهن  روشی برای کسب درآمد و درعین حال کمک به محیط زیست است.

فروش ضایعات آهن

شرکت ها و افرادی که در برنامه های بازیافت ، حمایت و مشارکت دارند ، اثبات می کنند که برای محیط زیست و اقتصاد ما بسیار سودمند هستند. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا با افزایش اطلاعات عمومی نسبت به درآمدزایی از این راه بپردازیم .

تمام کاری که باید انجام دهید این است که ضایعات آهن خود را به شرکت مبین فولاد آسیا که تمام انواع ضایعات فلزی را خریداری ، به فروش میرساند ،بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.