۵دلیل برای اینکه قراضه آهن خود را ارزان قیمت می فروشید

شما احتمالا در تلاش برای کسب درآمد از طریق فروش قراضه آهن خود هستید ، اما به دلایلی سود خوبی کسب نمی کنید. با گذشت زمان ، شما متوجه شده اید که منفعت مالی کافی از فروش قراضه بازیافتی خود کسب نمی کنید، درعین حال نمی توانید مشکل را متوجه شوید.

حال سوال اینجاست که کجای راه را اشتباه رفتید و چرا قراضه آهن خود را ارزان قیمت و بدون سود می فروشید؟

بسیاری ازعوامل هنگام فروش قراضه آهن بر مبلغ دریافتی شما تأثیر می گذارند. برای تعیین اینکه چرا با قیمت پایین می فروشید ، باید دلایل مختلفی را بررسی کنیم. در اینجا ۵ دلیل متداول وجود دارد که ممکن است قیمت خوبی برای قراضه آهن خود در نظر نگیرید:

عجله، عجله وعجله!

اگر هنگام فروش قراضه اهن خود به جدول زمانی معمول خود پایبند باشید ، قطعا فرصت های مهمی را از دست می دهید. قبل از فروش کمی وقت بگذارید تا بازار را ارزیابی و آنالیزکنید. چند هفته یا چند ماه انتظار می تواند تغییری عظیم در شرایط بازار ایجاد کند و به شما کمک کند تا با همان مقدار  قراضه آهن پول نقد بیشتری کسب کنید. بنابراین ، تمام تلاش خود را انجام دهید تا در مورد بازارهای قراضه فلزی  اطلاعات کسب کنید و از روند آن مطلع شوید. این کار به شما کمک می کند تا تصمیمات بهتری بگیرید.همچنین ، در شرایط مناسب سرمایه گذاری کنید تا به دلیل عدم وجود مکانی برای ذخیره ضایعات آهن  هرگز مجبور به فروش نشوید. بدترین حالت ممکن این است که شرایط خود را با شرایط موجود در هنگام فروش وفق دهید.

استفاده از شرکت بازیابی اشتباه

برخی از شرکت های بازیافت قراضه با خرید با قیمت پایین سعی می کنند از مشتریان ناآگاه سواستفاده کنند. این به ویژه در دوران رکود اقتصادی که برخی از شرکت ها ازشرایط اقتصادی به عنوان بهانه ای برای کاهش قیمت خرید خود می کنند، اتفاق می افتد. به دنبال شرکت های بازیافتی معتبر باشید که در مناطق مطلوب حومه شهر واقع شده اند. مراکز حومه شهری ایده آل هستند زیرا اجاره بها زیاد نیست و هزینه های حمل و نقل مناسب است.

ناآگاهی از قیمت بازار قراضه آهن

ترجیحا اولین خریدار  قراضه آهن خود را قبول نکنید و تحقیقات خود را انجام دهید. اگر به شرکت های بازیافت به عنوان منبع اطلاعاتی در مورد قیمت ضایعات فلزی اعتماد کنید ، فروشنده می تواند شما را به سادگی تحریک کند. در عوض تحقیق کنید. مجموع قیمت های بازار ایده کلی قیمت گذاری انواع خاصی از فلزات را در سراسر کشور به شما ارائه می دهد، گرچه مبلغی به نسبتی که مورد نظر شما باشد را ارائه نمی کند، اما به شما ایده ای کلی می دهد که برای انواع مختلف قراضه آهن چه قیمتی را باید در نظر بگیرید. با کمی تحقیق می توانید اطمینان حاصل کنید که که نمایندگی شما قیمت مناسبی را ارائه می دهد و در نهایت می توانید با اطمینان فروش کنید. یا اگر قیمت ها عادلانه نیست ، می توانید به دنبال یک شرکت بازیافت جدید باشید. چگونه می توانید قیمت فلزات به روز را بررسی کنید؟ منابع زیادی وجود دارد ، اما یکی از به روز ترین منبع اعلام قیمت شرکت مبین فولاد آسیا می باشد .

 خدمات مشتری پسند نیز مهم هستند

با شرکت بازیافتی معامله کنید که برای شما به عنوان مشتری ارزش قائل شود. خدمات عالی مشتری می تواند کمک زیادی به سود دهی شما کند. علاوه بر این ، این خدمات معمولاً نشانگر ارزش قائل شدن شرکت به مشتری است و همچنین به قیمت هایی عادلانه  ختم می شود.

بسیاری از شرکت های بازیافت نقش مهمی را در تأمین قراضه آهن  با کیفیت دارند. اینها شرکت هایی هستند که باید با آنها کار کنید. وقتی به دنبال خدمات مشتری پسند هستید ، می توانید آنها را پیدا کنید.

ارائه دادن محصول نهایی به عنوان مخلوطی نامناسب و درهم

آیا وقتی قراضه آهن خود را تحویل می گیرید ، آنها را مرتب و تمیز می کنید؟ اگر جواب منفی است، متاسفانه در حال ضرر دهی هستید. ارزش برخی از ضایعات فلزی بیشتر از سایرین است. به عنوان مثال ، ارزش مس بسیار بیشتر از آلومینیوم است. وقتی قراضه آهن  را به صورت مخلوط می فروشید ، ارزش فلزات معمولاً کمتر در نظر گرفته می شود. به این دلیل که پس از آن ، شرکت بازیافت مجبور است وقت خود را برای مرتب سازی فلزات صرف کند.

فروش قراضه آهن  در صورت بررسی بازار و قیمت گذاری و اطمینان از فروش به یک شرکت فلزی مناسب ، واقعاً می تواند جوابگو باشد. هنگامی که یک بازیافت معتبر پیدا کردید ، بسیاری از دغدغه های شما برای دریافت یک قیمت عادلانه حل می شود. بنابراین ، به برنامه خود صبر و حوصله اضافه کنید ، فلز خود را تمیز و مرتب کنید و یک شرکت بازیافت عالی خدمات پس از مشتری پیدا کنید.

رعایت این نکات به شما کمک می کند تا در مورد بازار قراضه های آهن اطلاعات بیشتری کسب کنید. هرچه بیشتر بدانید ، بهتر قادر به گشت و گذار در بازار و دریافت بهترین قیمت ها خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.