فصل طوفان برای شهر های طوفان خیز مثل  دریای کارائیب، خلیج مکزیک و اقیانوس اطلس از ابتدای ژوئن تا پایان نوامبر هر سال ادامه دارد. با این وجود ، الگوهای آب و هوایی که بر فراز اقیانوس اطلس شکل می‌گیرند، بادهای ویرانگر و سیلاب‌های سیل آسا را ​​به همراه می‌آورند که شهرهای ساحلی را جابه جا می‌کند و باعث تخریب می‌شود. در نیمکره شمالی-غربی واحد سنجش شدت طوفان ها با میزان خسارت مالی ک بجا میگذارد سنجیده میشود .هر طوفان بزرگ یا رویداد شدید آب و هوایی در واقع اثری ماندگار بر اقتصاد می گذارد. در حالی که مطالعات متعددی در مورد چگونگی تأثیر طوفان ها بر ثروت به طور کلی انجام شده است، برخی از افراد در سال های اخیر در مورد تأثیرات کلان صنایع خاص، مانند چگونگی تأثیر طوفان بر قیمت ضایعات آهن نیز سؤال کرده اند.

طوفان ها و اقتصاد ایالات متحده

برای درک اینکه چگونه طوفان‌ها بر قیمت ضایعات آهن در ایالات متحده تأثیر می‌گذارند، بسیار مهم است که دید واضحی از نحوه تأثیر آنها بر اقتصاد به دست آوریم. هنگامی که طوفان اندرو در سال ۱۹۹۲ باهاما، فلوریدا و ساحل خلیج آمریکا را درنوردید بیش از ۲۷ میلیارد دلار خسارت وارد کرد. در سال ۲۰۱۷ طوفان ایرما و طوفان ماریا مجموعا بیش از ۱۵۰ میلیارد دلار خسارت وارد کردند. با این حال، ضرر اقتصادی مستقیمی که از طوفان‌های عظیم رخ می‌دهد، اغلب کمتر مشاهده می‌شود و بسیار مهم‌تر است. در مطالعه ای توسط فدرال رزرو در مورد هزینه های مصرف کننده، محققان دریافتند که هزینه های اختیاری مانند خرید خرده فروشی و رستوران ها با نزدیک شدن طوفان به شدت کاهش می یابد. برعکس، پس از از بین رفتن طوفان‌ها، هزینه‌های مصرف‌کننده معمولاً افزایش می‌یابد زیرا خرده‌فروشی‌ها، رستوران‌ها و تجارت فعالیت‌های عادی خود را از سر می‌گیرند و ساخت‌وساز شروع به ترمیم خسارات ناشی از طوفان می‌کند. تأثیر اقتصادی طوفان‌ها معمولاً به محل وقوع طوفان بستگی دارد، اما عموماً محلی است و هیچ تأخیر پایداری در اقتصاد باقی نمی‌گذارد.

قیمت ضایعات آهنچگونه طوفان ها بر عملکرد ضایعات آهن تأثیر می گذارند

هنگامی که سیل شدید ناشی از طوفان همراه با طوفان ها می شود، فروشندگان ضایعات اهن به دلیل هجوم ماشین های خراب، ماشین لباسشویی، خشک کن، تهویه مطبوع، یخچال، سایر لوازم خانگی و مصالح ساختمانی، تمایل به افزایش شدید بازیافت فلزات دارند. به طور کلی، طوفان ها برای فروشندگان ضایعات آهن مشکلی دوچندان ایجاد می کنند. نه تنها انبار های بازیافت ضایعات اهن معمولاً با افزایش قابل توجهی در مصرف ضایعات آهن مواجه می شوند، بلکه طوفان ها همچنین می توانند حمل و نقل مواد ضایعات آهن را به شدت به تأخیر بیندازند. اغلب، یدک ‌کش‌ها باید منتظر بمانند تا آب‌های سیلاب کاهش یابد تا عملیات بازیابی شروع به برداشتن وسایل نقلیه آسیب ‌دیده شود. هنگامی که طوفان بر حمل‌ونقل جاده‌ای تأثیر می‌گذارد، کامیون‌های حامل ضایعات می‌توانند بیشتر طول بکشند و آب و هوای بد در دریا می‌تواند کشتی‌ها را برای مدت طولانی در بندر نگه دارد

طوفان چگونه بر قیمت ضایعات آهن تأثیر می گذارد

وقتی در نظر می گیریم که طوفان ها چگونه بر قیمت ضایعات آهن تأثیر می گذارند، مطالعات کمتری نسبت به تأثیر کلی اقتصادی وجود دارد. منطقی است که فرض کنیم طوفان ها بر قیمت ضایعات آهن تأثیر می گذارند و باعث افزایش شدید عرضه ضایعات آهن می شوند، زمانی که افراد و شرکت ها شروع به نجات سازه ها و وسایل نقلیه آسیب دیده از طوفان کنند.

به عنوان یک مستاجر اصلی اقتصادی، افزایش شدید عرضه باعث کاهش قیمت می شود، به این معنی که طوفان باعث کاهش قیمت ضایعات آهن می شود. با این حال، در واقعیت، تلاش‌های بازسازی پس از طوفان در واقع می‌تواند تقاضای قابل‌توجهی را برای ضایعات آهن از جمله میلگرد و محصولات فولادی ایجاد کند که معمولاً از عرضه موجود بیشتر است.

بنابراین، آنچه که ما معمولاً از قیمت‌ ضایعات آهن پس از طوفان مشاهده می‌کنیم، کاهش شدید قیمت‌های ضایعات آهن است که به دنبال آن افزایش مساوی یا قابل‌توجه‌تر با اطمینان از تلاش‌های بازسازی است.

طوفان دوریان و ضایعات آهن

طوفان دوریان در هفته اول سپتامبر ۲۰۱۹ کارائیب را ویران کرد و در حال حاضر سواحل کارولینای جنوبی را با طوفان های خطرناک و بادهای دسته ۳ تهدید می کند. در حالی که خسارات ناشی از طوفان به سواحل شرقی ایالات متحده هنوز دیده نشده است، مطمئناً مقادیر زیادی فولاد و سایر فلزات برای بازسازی در دریای کارائیب مورد نیاز خواهد بود، که می‌تواند پتانسیل افزایش قیمت‌های ضایعات آهن را داشته باشد.

قیمت ضایعات آهن

قیمت‌ ضایعات آهن معمولاً در مناطق مختلف متفاوت است، بنابراین برای دسترسی به آخرین قیمت‌ها با ما تماس بگیرید. و یا در وب سایت مبین فولاد آسیا از آخرین قیمت ها در استان های مختلف مطلع شده و مقایسه انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.