۴ اشتباه متداول هنگام اوراق کردن قراضه آهن

اگر به دنبال فروش قراضه آهن  هستید ، پس تصمیم بسیار خوبی گرفته اید. نه تنها می توانید بابت قراضه آهن دستمزد دریافت کنید ، بلکه با مشارکت در صنعت بازیافت فلزات – که از گازهای گلخانه ای به میزان قابل توجهی کمتر از تولید فلزات بکر استفاده می کند ، تأثیر مثبتی بر کره زمین خواهید داشت. اما مواردی وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید و اطمینان حاصل کنید که آنها هنگام اوراق کردن ضایعات آهن رخ نمی دهند. مقاله امروز به چهار مورد از اشتباهات رایج و آنچه می توانید برای جلوگیری از آنها انجام دهید متمرکز است.

 

۱٫قراضه آهن خود را آماده کنید

ممکن است فکر کنید که ساده تر است که شما فقط ضایعات آهن را جمع آوری کنید و بعد داخل دستگاه تراش فلز بیاندازید و یا تحویل اسقاطی ها دهید اما سخت در اشتباهید . سیم های مسی و آلومینیومی خود را اوراق کنید. اگر برای این کار وقت بگذارید، در واقع بازده بیشتری به نسبت کاری که اسقاط کنندگان باید انجام دهند خواهید داشت.

 

این یک روش خوب برای مشخص کردن میزان دقیق فلز شما با ارسال قراضه آهن  به تنهایی و در نظر نگرفتن محصولاتی است که ممکن است مواد دیگری به آنها متصل شده باشد. همچنین راهی کارآمد برای به حداکثر رساندن سود خود است. دسته بندی کردن قراضه آهن  به دسته های آهنی و غیر آهنی نیز نکته خوبی است زیرا روند کلی کار را آسان می کند. جمع آوری انبوهی ازضایعات آهن  نیز هم از نظر جلب توجه اسقاطی ها برای خرید مهم است و هم قیمت گذاری آنها را آسان تر می کند.

۲٫درجه قراضه آهن را بشناسید

باید بدانید که انواع مختلفی از فلزات دارای درجات متفاوتی هستند. مس یکی از محبوب ترین ها است که دارای چندین درجه مختلف است. بالاترین و با ارزش ترین عیار مس به عنوان مس براق شناخته می شود. مس براق از ۱۶ گاگ (واحد سنجش فلزات) بزرگتر است و هرگز لکه دار نمی شود. همچنین از نظر ظاهری ساده ، بدون پوشش و بدون آلیاژ است. از طرف دیگر ، فولاد ضد زنگ – با مقدار نیکل موجود در مخلوط درجه بندی می شود. دانستن درجات متفاوت برای گام برداشتن در این مسیر مهم است. ممکن است فکر کنید که ضایعات آهن  با کیفیت بالا دارید و نرخی بالا برای فروشش در نظر بگیرید، اما اگر مشخص شود که قراضه آهن شما دارای درجه پایین تری هستند ، قطعا کمتر از مبلغ مورد نظر دریافت خواهید کرد ‍‍. با دانستن درجه  و ارزش فلزی که دارید ، می توانید بازدهی را که هنگام فروش قراضه آهن دریافت خواهید کرد ، به طور دقیق تخمین بزنید.

 

۳٫ در مورد مکان جمع آوری قراضه آهن تحقیق کنید

قبل از تصمیم رفتن به انبار  ضایعات ، باید تماس بگیرید و تا آنجا که می توانید در مورد چگونگی ترجیح تان بر چگونگی تحویل برای قراضه آهن خود ، طبقه بندی و همچنین قیمت خرید اطلاعات کسب کنید. شما همیشه باید تصور تقریبی از آنچه که قبل از گرفتن قراضه آهن  به شما پرداخت می شود داشته باشید. هنگامی که از نرخ ها آگاهی پیدا کردید ، می توانید با جدا کردن ضایعات خود به توده های خاص و بیشتر ساختن آنها ، سود خود را به حداکثر برسانید.

 

۴٫بازار را زیر نظر داشته باشید

دقیقاً مانند هر کالایی ، قیمت قراضه آهن  نیز نوسان خواهد داشت ، بنابراین ممکن است در برخی موارد صبر به نفع شما باشد. نگاهی به روندهای گذشته بیندازید تا در مورد محل قیمت ها و مقایسه آنها با بازار فعلی اطلاعاتی کسب کنید. این به شما ایده می دهد که آیا بلافاصله باید بفروشید یا باید منتظر بهتر شدن قیمت باشید. از قیمت هایی که هرانبار ضایعات مختلف پیشنهاد می دهند برای یافتن رقابتی ترین قیمت تامل کنید.

 

آیا به دنبال فروش قراضه آهن  هستید؟

فروش ضایعات آهن می تواند راهی عالی برای به دست آوردن پول نقد اضافی درکنارکارتان باشد و به یک صنعت سازگار با محیط زیست برای تولید فلز کمک کند. در کارخانه های بازیافت ، برای خرید قراضه آهن  نرخ های رقابتی ارائه داده می شود. کارمندان آگاه  قادر به ارائه هرگونه کمک و پاسخگویی به سوالات شما در مورد قراضه آهن  خواهند بود. بنابر این شرکت مبین فولاد آسیا  علی رغم خرید قراضه آهن شما دارای یک سرویس ارائه خدمت ۲۴ ساعته  شامل  وب سایت اعلام قیمت  کارخانه جات ، ربات و کانال تلگرام جهت اطلاع رسانی برای به روز ترین قیمت قراضه آهن در شهر های مختلف است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.